Plakat biegu arrow_back

VIII Cross Zielonogórski „Parszywa 12”

Adres biura zawodów
Świętych Cyryla i Metodego 9, Zielona Góra, Polska
place
Data rozpoczęcia
24.06.2018
event
Cena
Od 45
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

VIII Cross Zielonogórski „Parszywa 12”

Email: parszywa12zg@gmail.com

Tel: 601 731 213

Opis

W tym roku, wsłuchując się w Wasze opinie dotyczące zeszłorocznej trasy „Parszywej 12”, postanowiliśmy jej nie zmieniać. Będziecie zatem mieli możliwość zmierzyć się z nią raz jeszcze i powalczyć o poprawienie swoich ubiegłorocznych wyników. Osoby, które zechcą po raz pierwszy wystartować w VIII Crossie Zielonogórskim będą mogły docenić walory i niesamowite widoki, tego jakże zróżnicowanego pod względem ukształtowania terenu szlaku. Tym, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w poprzednich edycjach „Parszywej 12” przypomnijmy, że bieg odbywa się w Zielonej Górze na terenie lasów Piastowskich. Lasy te to zielone płuca miasta. To ulubione miejsce, gdzie zielonogórzanie aktywnie spędzają swój wolny czas, spacerują, biegają, jeżdżą na rowerach, nawet konno, a w zimę na sankach i nartach. Tuż przy starcie biegu znajduje się Amfiteatr, w którym odbywają się różne imprezy artystyczne. Udział w Crossie Zielonogórskim będzie zapewne ciekawym urozmaiceniem pomiędzy startami na twardych nawierzchniach, tym bardziej, że latem warto schować się przed słońcem w lesie.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
24.06.2018, 10:00
place
Limit czasowy
100 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.06.2018 19.06.2018 45 zł info_outline
01.06.2018 19.06.2018 55 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.