Plakat biegu arrow_back

XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę

Adres biura zawodów
Kozy, Polska
place
Data rozpoczęcia
03.06.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę

Email: info@csw.kozy.pl

Tel: 33 817 57 40

Opis

Nowa trasa o długości 14 km ma przewyższenie 469 m. Aż 90% dystansu zostanie poprowadzona ciekawą drogą leśną i widokowym grzbietem górskim, szlakiem czerwonym przez szczyty Groniczki i Gaiki. Początkowa część dystansu to droga asfaltowa, która poprowadzi biegaczy od parku w Kozach do lasu u podnóża góry z krzyżem milenijnym. W tym roku, start biegaczy został zaplanowany o godzinie 10:00. Na trasie dodatkowo zostanie zorganizowany punkt z wodą i pomiarem. Na szczycie Hrobaczej Łąki został zaplanowany posiłek i odbiór rzeczy z depozytu.

Mapa: https://www.traseo.pl/trasa/xvi-bieg-na-hrobacza-lake

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
03.06.2018, 10:00
place

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.