Plakat biegu arrow_back

XVI Półmaraton Przytok

Adres biura zawodów
Przytok, Polska
place
Data rozpoczęcia
07.04.2018
event
Kontakt z organizatorem

XVI Półmaraton Przytok

Email: biuro@tkkf.zgora.pl

Tel: 693464096

Opis

Celem imprezy jest stworzenie możliwości do rywalizacji sportowej, popularyzowanie biegania jako najprostszej formy rekreacji fizycznej oraz upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku wiejskim.

Półmaraton odbywa się przy ograniczonym ruchu na atestowanej trasie okrężnej o długości 21,097 km, prowadzącej drogami asfaltowymi z Przytoku przez Droszków, Czarną, Zabór, Łaz do Przytoku. Różnica wysokości wynosi około 56 m. Na trasie znajdują się dwa punkty z napojami w miejscowościach Czarna (9,4 km) i Zabór (14,0 km). Start i meta zlokalizowane są w parku pałacowym przy Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Przytoku.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
07.04.2018, 11:00
place

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.