Plakat biegu arrow_back

XVI Półmaraton Przytok

Adres biura zawodów
Przytok, Polska
place
Data rozpoczęcia
07.04.2018
event
Kontakt z organizatorem

XVI Półmaraton Przytok

Email: biuro@tkkf.zgora.pl

Tel: 693464096

Opis

Celem imprezy jest stworzenie możliwości do rywalizacji sportowej, popularyzowanie biegania jako najprostszej formy rekreacji fizycznej oraz upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku wiejskim.

Półmaraton odbywa się przy ograniczonym ruchu na atestowanej trasie okrężnej o długości 21,097 km, prowadzącej drogami asfaltowymi z Przytoku przez Droszków, Czarną, Zabór, Łaz do Przytoku. Różnica wysokości wynosi około 56 m. Na trasie znajdują się dwa punkty z napojami w miejscowościach Czarna (9,4 km) i Zabór (14,0 km). Start i meta zlokalizowane są w parku pałacowym przy Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Przytoku.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
07.04.2018, 11:00
place

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!