Plakat biegu arrow_back

Żmigrodzki Maraton Na Raty - Etap V

Adres biura zawodów
Żmigród, Polska
place
Data rozpoczęcia
17.06.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Żmigrodzki Maraton Na Raty - Etap V

Email: robertgrabkowski@vp.pl

Tel: 531309391

Opis

Zapraszamy na biegową przygodę w najlepszym wydaniu! I Ty możesz zostać Maratończykiem! Zrób to w Żmigrodzie... na raty! Masz na to aż 10 miesięcy!

I Ty możesz zostać Maratończykiem! To takie proste!

Nie wierzycie? A co powiecie na Maraton na Raty? 

Organizatorzy Żmigrodzkiego Maratonu na Raty zapraszają na szóstą edycję biegowego święta. Przed 10 miesięcy – od lutego do października 2018 roku każdy uczestnik przemierzy maratoński dystans 42,195 km. To fantastyczny wstęp do biegowej przygody, świetny sposób na spędzanie czasu na sportowo oraz systematyczne treningi w przepięknych okolicznościach przyrody! Zapraszamy do dołączenia do naszej biegowej ekipy!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
17.06.2018, 11:00
place
Limit czasowy
-
access_time
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018, 00:00 17.06.2018, 00:00 0 zł info_outline

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.

Nasz portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania wydarzeń biegowych oraz ich promowania. Chcemy ułatwić kontakt na linii organizator-biegacz, aby wszelkie zmiany istotnych informacji nie umknęły uwadze zainteresowanych osób.

Szybki kontakt
Pomoc i kontakt
pomoc@ebiegi.pl
Współpraca i marketing
marketing@ebiegi.pl

© Copyright ebiegi.pl

Realizacja: RekinySukcesu.pl

Ebiegi.pl korzystają z pożywnych ciasteczek. Dowiedz się więcej!