Plakat biegu arrow_back

Żmigrodzki Maraton Na Raty - Etap V

Adres biura zawodów
Żmigród, Polska
place
Data rozpoczęcia
17.06.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Żmigrodzki Maraton Na Raty - Etap V

Email: robertgrabkowski@vp.pl

Tel: 531309391

Opis

Zapraszamy na biegową przygodę w najlepszym wydaniu! I Ty możesz zostać Maratończykiem! Zrób to w Żmigrodzie... na raty! Masz na to aż 10 miesięcy!

I Ty możesz zostać Maratończykiem! To takie proste!

Nie wierzycie? A co powiecie na Maraton na Raty? 

Organizatorzy Żmigrodzkiego Maratonu na Raty zapraszają na szóstą edycję biegowego święta. Przed 10 miesięcy – od lutego do października 2018 roku każdy uczestnik przemierzy maratoński dystans 42,195 km. To fantastyczny wstęp do biegowej przygody, świetny sposób na spędzanie czasu na sportowo oraz systematyczne treningi w przepięknych okolicznościach przyrody! Zapraszamy do dołączenia do naszej biegowej ekipy!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
17.06.2018, 11:00
place
Limit czasowy
-
access_time
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.03.2018 17.06.2018 0 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.