21.06.2019, 12:37

Check lista dla zapominalskich

Check lista dla biegacza

 

Każdy kto startował w biegach z pewnością niejeden raz zapomniał jakiegoś niezbędnego wyposażenia na bieg. Brak ulubionej koszulki startowej lub „wybieganych” i dobrze poznanych butów może skutecznie zdenerwować przed startem.

Właśnie dlatego zamieszczamy poniżej tą listę, aby próbować unikać takich sytuacji. Spokojny biegacz, to szybszy biegacz.

Nie traktujcie jednak tej listy jako kompletnej i ostatecznej. Czytajcie regulaminy organizatorów, którzy mogą mieć swoje własne wymogi odnośnie koniecznego sprzętu. Dotyczy to zwłaszcza ultrasów, którzy biegają wielokrotnie po kilkadziesiąt godzin i lista potrzebnego sprzętu dla nich jest naprawdę bardzo długa. Jednak oni to bardzo doświadczeni biegacze i wiedzą co w trawie piszczy.

Check lista

Do pobrania: check lista dla biegacza

Check lista dla biegacza

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Biegam bo kocham ten stan
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.