16.04.2018, 10:39

Ebiegi.pl Patronem Medialnym

To już oficjalne! Nasz pierwszy patronat.

Jako www.ebiegi.pl zostaliśmy Patronem Medialnym jednego z biegów organizowanych w przepięknej, uzdrowiskowej Polanicy Zdrój.

Ten kameralny bieg organizowany jest pod szyldem jakże prawdziwego hasła – „Sport to Zdrowie”. Impreza ma charakter otwarty i jest całkowicie nieodpłatna. Limit uczestników został ustalony na 120 osób, więc spieszcie się z decyzją o zapisie.

Więcej informacji zobaczycie wyszukując ten bieg w naszej bazie. Dla leniuchów podajemy gotowy link: https://ebiegi.pl/bieg/sport-to-zdrowie

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.