07.05.2018, 17:20

Festiwal Biegów Czarna Góra

Dzisiaj chcielibyśmy skupić się na szczytnym wydarzeniu jakie wspólnie tworzą Drużyna Szpiku oraz Czarna Góra Resort. Dzięki tej inicjatywie wspierają onkologię dziecięcą, łącząc pasję wspaniałych ludzi jakimi są Biegacze z chęcią pomagania potrzebującym.

Mowa tutaj o Festiwalu Biegów Czarna Góra, który odbędzie się w dniach 28-29.07.2018. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie począwszy od krótkiego, sobotniego biegu na dystansie 1 mili, aż do niedzielnych 10 km z przewyższeniami sięgającymi 900 m!!! Oczywiście pamiętano również o najmłodszych i przygotowano dla nich „Bieg Niedźwiadka” na dystansie 350 m.

Więcej informacji zobaczycie wyszukując ten bieg w naszej bazie. Dla leniuchów podajemy gotowy link: https://ebiegi.pl/bieg/festiwal-biegow-czarna-gora

Zapraszamy więc całe rodziny na sportowy weekend, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. O miejsca noclegowe martwić się nie potrzeba, gdyż Czarna Góra Resort to aż 55 hektarów nowoczesnych terenów rekreacyjnych, a co za tym idzie, ogromne możliwości dla amatorów wszelkich sportów.

Dla pragnących spokoju i wypoczynku w komfortowych warunkach polecamy Hotel Morawa, położony w miejscowości Stara Morawa, zaledwie kilka kilometrów od Czarna Góra Resort. To idealne miejsce do przygotowań związanych z samym biegiem, jak i późniejszą regeneracją np. nad zalewem z piaszczystą plażą. Ponadto Hotel Morawa posiada własną strefę Spa & Wellness. Oprócz dużego basenu rekreacyjnego znajdziecie tam również brodzik z zabawkami dla dzieci, bicze wodne, jacuzzi, saunę fińską oraz saunę infrared. Dużym zainteresowaniem cieszy się domek saunowy. Znajduje się tam sauna fińska, łaźnia parowa, specjalna balia z zimną wodą i prysznic.

Uczestnicy Festiwalu Biegów Czarna Mila mają zagwarantowane 10% zniżki na pobyt w każdym z wymienionych ośrodków.

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Ultimasport
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.