14.05.2018, 11:04

Ogólnopolski Patronat Medialny Biegu Stulecia

Nic tak nie uskrzydla jak sukcesy. Jako nasz olbrzymi sukces uznajemy fakt, że uzyskalismy zaufanie organizatora Biegu Stulecia, którego staliśmy się ogólnopolskim Patronem Medialnym.

Ta szczytna idea ma uświetnić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. 100 Biegów Niepodległości w 100 miastach z udziałem 100 000 osób (lub więcej) ma być jednym z największych biegów świata. Wszystkie biegi w miastach partnerskich odbędą się 11 listopada 2018 roku na dystansie 10 km ze startem o godz. 11:11. Wszystkie osoby mają pobiec w jednakowych koszulkach, otrzymają na mecie jednakowe medale i dyplomy, a zwycięzcy – jednakowe nagrody.

Kto się jeszcze nie zdecydował, to niech uczyni to jak najszybciej. Tutaj prezentujemy listę Miast Organizatorów, które mają zorganizować Biegi Niepodległości. Poszukajcie miasta w swojej okolicy i do dzieła.

Ta idea to nie tylko Polska. Dołączyły do tego inne miasta takie jak: Londyn, Chicago czy Nowy Jork.

Udział w biegu zadeklarowały również wybitne postaci świata sportu: Robert Korzeniowski, Adam Korol, Paweł Czapiewski, Piotr Małachowski czy Małgorzata Kukucz-Legień.

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.