Nic tak nie uskrzydla jak sukcesy. Jako nasz olbrzymi sukces uznajemy fakt, że uzyskalismy zaufanie organizatora Biegu Stulecia, którego staliśmy się ogólnopolskim Patronem Medialnym.

Ta szczytna idea ma uświetnić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. 100 Biegów Niepodległości w 100 miastach z udziałem 100 000 osób (lub więcej) ma być jednym z największych biegów świata. Wszystkie biegi w miastach partnerskich odbędą się 11 listopada 2018 roku na dystansie 10 km ze startem o godz. 11:11. Wszystkie osoby mają pobiec w jednakowych koszulkach, otrzymają na mecie jednakowe medale i dyplomy, a zwycięzcy – jednakowe nagrody.

Kto się jeszcze nie zdecydował, to niech uczyni to jak najszybciej. Tutaj prezentujemy listę Miast Organizatorów, które mają zorganizować Biegi Niepodległości. Poszukajcie miasta w swojej okolicy i do dzieła.

Ta idea to nie tylko Polska. Dołączyły do tego inne miasta takie jak: Londyn, Chicago czy Nowy Jork.

Udział w biegu zadeklarowały również wybitne postaci świata sportu: Robert Korzeniowski, Adam Korol, Paweł Czapiewski, Piotr Małachowski czy Małgorzata Kukucz-Legień.

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.