19.03.2018, 10:01

Sprawozdanie z II Biegu po Podkowę w Święcku

Dziś krótkie sprawozdanie z biegu II Bieg po Podkowę, który odbył się w Święcku, niedaleko Kłodzka.

Pogoda dopisała, a jakże!!! Siarczyste, skrzypiące pod butem, oślepiające bielą – prawdziwe powitanie sezonu biegowego. Dla prawdziwych biegaczy twardzieli. Po takim powitaniu sezonu będzie już tylko z górki.

Uczestnicy biegu dzielnie podeszli do trudnych warunków na trasie i aż 118 osobom udało sie ukończyć bieg i stanąć na mecie.

Reasumując:
Organizacja extra. Ludzie extra. Trasa extra, choć różniąca się diametralnie od poprzedniej edycji (oczywiście przez pogodę).

Czekamy już na kolejną edycję, która została oficjalnie zapowiedziana podczas ceremonii dekoracji najlepszych uczestników.

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.