24.02.2018, 09:27

Witajcie Biegowe Wariaty!

Po setkach godzin narad, programowania oraz sprzeczek nieomal przechodzących do rękoczynów w końcu powstał nasz portal ebiegi.pl. Jeszcze nie jest kompletny, ale stopniowo będziemy wprowadzać kolejne funkcjonalności.

Wraz z portalem uruchamiamy blog, na którym będę starał się opisywać Wam różne ciekawostki, analizy, wydarzenia biegowe oraz sprawozdania z różnych biegów, w jakich będę uczestniczył zarówno jako zawodnik, jak i przedstawiciel naszego portalu. Ogólnie tematyka bloga będzie związana z naszą wspólną pasją – bieganiem.

Wraz z coraz większą ilością przebytych kilometrów wzrasta moje doświadczenie i sposób patrzenia na bieganie. Dziesiątki biegów na dystansie 10 km, półmaratonów i biegów górskich ukształtowało już pewne spojrzenie na sposób trenowania, pokonywania swoich słabości i śrubowania własnych rekordów. Koronny dystans maratonu jeszcze nie został przeze mnie pokonany (uniemożliwiają to kolana), ale jestem dobrej myśli. Myślę więc, że wpisy będą miały charakter porad i dzielenia się własnym doświadczeniem.

Na początek niech wystarczy te kilka słów wstępu. Najbliższy wpis będzie najprawdopodobniej sprawozdaniem z biegu otwierającego nowy sezon biegowy.

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.