24.02.2018, 09:27

Witajcie Biegowe Wariaty!

Po setkach godzin narad, programowania oraz sprzeczek nieomal przechodzących do rękoczynów w końcu powstał nasz portal ebiegi.pl. Jeszcze nie jest kompletny, ale stopniowo będziemy wprowadzać kolejne funkcjonalności.

Wraz z portalem uruchamiamy blog, na którym będę starał się opisywać Wam różne ciekawostki, analizy, wydarzenia biegowe oraz sprawozdania z różnych biegów, w jakich będę uczestniczył zarówno jako zawodnik, jak i przedstawiciel naszego portalu. Ogólnie tematyka bloga będzie związana z naszą wspólną pasją – bieganiem.

Wraz z coraz większą ilością przebytych kilometrów wzrasta moje doświadczenie i sposób patrzenia na bieganie. Dziesiątki biegów na dystansie 10 km, półmaratonów i biegów górskich ukształtowało już pewne spojrzenie na sposób trenowania, pokonywania swoich słabości i śrubowania własnych rekordów. Koronny dystans maratonu jeszcze nie został przeze mnie pokonany (uniemożliwiają to kolana), ale jestem dobrej myśli. Myślę więc, że wpisy będą miały charakter porad i dzielenia się własnym doświadczeniem.

Na początek niech wystarczy te kilka słów wstępu. Najbliższy wpis będzie najprawdopodobniej sprawozdaniem z biegu otwierającego nowy sezon biegowy.

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.