Plakat biegu arrow_back

2. Półmaraton Traktora

Adres biura zawodów
Górki, Polska
place
Data rozpoczęcia
06.10.2018
event
Cena
Od 40
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

2. Półmaraton Traktora

Email: traktorteamgminakwidzyn@gmail.com

Tel: 790 388 311

Opis

Bieg po raz kolejny będzie wiódł leśnymi szlakami w okolicach Kwidzyna, Rakowca, Ośna i Kamionki, a start i meta będzie ulokowana w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Dzięki tej lokalizacji, będziemy starać się aby z 2. Półmaratonu Traktora z uśmiechem na twarzy wrócili nie tylko biegacze, ale również ich kibice.

Uchylając powoli rąbka tajemnicy, odnośnie tego co dla Was przygotowaliśmy, możemy powiedzieć, że dzięki jednemu ze współorganizatorów – Sołectwie Nowy Dwór, a dokładnie dzięki Pani Iwonie Tometczak na każdego uczestnika biegu będą czekały świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców z własnych upraw. Przy dystansie półmaratonu każdy zastrzyk zdrowia jest bardzo ważny

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
06.10.2018, 11:00
place
Limit czasowy
3 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena
10.05.2018 31.08.2018 40 zł
01.09.2018 06.10.2018 50 zł

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Spin Factory
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.