Plakat biegu arrow_back

Bieg Regatta CROSS-MOL

Adres biura zawodów
Alojzego Felińskiego, Bytom, Polska
place
Data rozpoczęcia
01.09.2018
event
Cena
Od 30
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

Bieg Regatta CROSS-MOL

Email: info@mgb.bytom.pl

Opis

1 września 2018 roku wystartuje III edycja Regatta CROSS-MOL. Tym razem zawody biegowe zostaną połączone z marszem Nordic Walking, aby umożliwić jeszcze szerszemu gronu osób docenienie uroków leśnych ścieżek Miechowickiej Ostroi Leśnej – niezwykle bogatego w faunę i florę terenu.

Bieg o długości 10 km w szczególności przypadnie do gustu biegaczom dla których podbiegi i zbiegi do chleb powszedni codziennych treningów, bowiem na trasie na pewno ich nie zabraknie. Warto powalczyć z kilkoma górkami, aby na mecie z podniesioną głową odebrać medal i odpowiednią dawkę endorfin. Trasa biegu umiejscowiona jest na terenie obszaru krajobrazowo przyrodniczego, zatem każdy z uczestników będzie mógł zaczerpnąć świeżego powietrza oraz miło sprzędzie czas w objęciach matki natury.

Marsz Nordic Walking na prawie dwukrotnie krótszej trasie chociaż nie będzie aż tak wymagający zapewni na pewno także wiele niezapomnianych wrażeń dla wszystkich którzy zdecydują się wziąć w nim udział.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
01.09.2018, 11:00
place
Limit czasowy
2 godz.
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.05.2018 30.06.2018 30 zł
01.07.2018 24.08.2018 45 zł
01.09.2018 01.09.2018 60 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - ATTIQ
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.