Plakat biegu arrow_back

III CIECHANOWSKIE ŚWIĘTO BIEGANIA

Adres biura zawodów
3 Maja 7, Ciechanów, Polska
place
Data rozpoczęcia
17.06.2018
event
Cena
Od 40
local_offer
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

III CIECHANOWSKIE ŚWIĘTO BIEGANIA

Email: mazoviaproactiv@gmail.com

Opis

Zawody ponownie odbędą się na dwóch dystansach: 10 oraz 21 km (półmaraton). Na zawodników czekają zupełnie nowe trasy, podział nagród oraz kategorii. Tym razem start oraz meta zlokalizowana będzie na Miejskim Stadionie, który po remoncie sześciu torowej bieżni został w pełni przystosowany do rozgrywania zawodów zgodnych z wymogami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.   Zawodnicy pobiegną nowymi trasami. Trasa biegu na 10 km ponownie będzie wiodła przez ciechanowską pętlę miejską ale będzie to jej inny fragment niż w poprzednich edycjach. Trasa półmaratonu to dla biegaczy dodatkowe kilometry do pokonania m.in przez miejscowości Gorysze oraz Rutki. Punkty nawadniania będą rozmieszczone w odstępach co ok. 5 km począwszy od 5-tego km trasy.    Uczestnicy obu biegów trzymają pamiątkowe koszulki techniczne oraz medale. Dla najszybszych zawodników na mecie czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Wyłącznie w półmaratonie: w klasyfikacji open kobiet oraz mężczyzn (miejsca I-III), dla najszybszego ciechanowianina oraz ciechanowianki oraz w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji Open w biegu na 10 km nagrody otrzymują miejsca I-III (puchary). W kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn zawodnicy, którzy zajmą pierwsze miejsce w Półmaratonie i Biegu na 10km otrzymają pamiątkowe statuetki (aż 12 kategorii!).    Na starcie obu biegów w zeszłym roku stanęło blisko 350 zawodników. W tym roku liczymy na kolejny rekord!Zapraszamy do wzięcia udziału w III Ciechanowskim Święcie Biegania oraz regularnego odwiedzania naszej strony internetowej i wydarzenia na facebook’u na którym wkrótce zaprezentujemy oficjalny plakat, koszulkę techniczną oraz medal!

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
17.06.2018, 10:00
place
Limit czasowy
3 godziny
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
09.04.2018 12.06.2018 60 zł
13.06.2018 17.06.2018 80 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Data i godzina startu
17.06.2018, 10:00
place
Limit czasowy
2 godziny 30 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
09.04.2018 12.06.2018 40 zł
13.06.2018 17.06.2018 80 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Spin Factory
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.