Plakat biegu arrow_back

III Wojewódzki Bieg Szerzawski

Adres biura zawodów
Szerzawy, Polska
place
Data rozpoczęcia
10.06.2018
event
Strona WWW
public
Kontakt z organizatorem

III Wojewódzki Bieg Szerzawski

Email: kontakt@sgpp.org.pl

Tel: 41 272 16 14

Opis

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa, 10 czerwca 2018 r. o godzinie 13:00, na III Wojewódzki Bieg Szerzawski o Puchary Marka Wojtasa – Wójta Gminy Pawłów oraz Tomasza Ziewca – Radnego Rady Gminy w Pawłowie. Trzecia edycja biegu w Szerzawach, w kategorii dla dorosłych, przewiduje malowniczą trasą z widokiem na Góry Świętokrzyskie z perspektywy gminy Pawłów, dystans 6 km. W tym roku zapraszamy także na marsz Nordic Walking.

Biuro zawodów znajdujące się na placu przy Zespole Szkół w Szerzawach rozpoczyna swą pracę od godziny 13:00. Każdy zarejestrowany zawodnik biegów oraz marszu zobowiązany jest zgłosić się do biura zawodów po odbiór numeru startowego oraz chipa.

13.00 – otwarcie biura zawodów;

14.00 – rozpoczęcie biegów dla poszczególnych kategorii wiekowych;

14:45 – marsz Nordic Walking;

15:25 – Bieg Główny;

16.00 – zakończenie biegów;

16.00 – 16.30 – wręczenie nagród.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
10.06.2018, 15:25
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Damian Trenuje
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.