Plakat biegu arrow_back

XXIV BIEG PO UŚMIECH

Adres biura zawodów
Kraśnik, Polska
place
Data rozpoczęcia
09.06.2018
event
Kontakt z organizatorem

XXIV BIEG PO UŚMIECH

Opis

Udział w XXIV Biegu po Uśmiech jest bezpłatny.

Z radością informujemy o kolejnej edycji BIEGU PO UŚMIECH. Impreza zapoczątkowana w 1994 roku ma formułę biegów przełajowych. Adresowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych entuzjastów biegania. Oprócz zwykłych konkurencji biegowych rozgrywany jest „Bieg integracyjny” dla osób niepełnosprawnych. Poszczególne konkurencje odbywają się na malowniczo położonych trasach przełajowych SOS Wioski Dziecięcej oraz przyległych drogach. Sportowej rywalizacji towarzyszy zawsze dobra zabawa, miła atmosfera oraz liczne atrakcje. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymują trofea sportowe i nagrody. Na wszystkich czeka skromny poczęstunek. Każdy dostaje okolicznościowy dyplom i bez względu na zajętą lokatę może uczestniczyć w losowaniu nagród – niespodzianek. Tegorocznej edycji Imprezy, już tradycyjnie, towarzyszył będzie pokaz ratownictwa medycznego, jiu-jitsu, boksu, konkurs plastyczny, a także gry, zabawy i wiele innych atrakcji.

Każdy zawodnik startujący w Biegu na 5 km i 10 km musi dokonać internetowej rejestracji poprzez stronę www.pomiar-czasu.pl do dnia 8.06.2018 g.23.59 . W dniu zawodów 9.06.2018 r. do godziny 9.15 osoby zarejestrowane poprzez stronę internetową winny potwierdzić udział w biurze zawodów. W przypadku niedokonania potwierdzenia zgłoszenia w wyznaczonym czasie zarezerwowane miejsce zostaje zwolnione. O ile pula 100 miejsc niezostanie wykorzystana w godz. 8.00 – 9.30 osoby chcące wziąć udział w Biegu mogą dokonać rejestracji osobiście w Biurze zawodów.

Informacje o dystansach

Data i godzina startu
09.06.2018, 10:00
place
Limit czasowy
1 godzina 40 minut
access_time
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.05.2018 09.06.2018 0 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Data i godzina startu
09.06.2018, 10:00
place
Regulamin
Zobacz regulamin
assignment
Link do zapisu
Zobacz stronę
assignment_turned_in
Początek zapisów Koniec zapisów Cena Opis
01.05.2018 09.06.2018 0 zł info_outline

Przesuń, aby zobaczyć więcej

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Numery startowe - druk - STARTOWE.eu
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.