25.07.2018, 09:57

Sobótczańska Dziesiątka

Ten reaktywowany w niezwykłej formule bieg ma szanse zagościć na stałe w kalendarzu wielu biegaczy z kilku względów.

Bieg ten został doceniony przez Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters. Każdy z tych związków objął swym patronatem ten niezwykły bieg.

Bieg ten będzie też po raz pierwszy Mistrzostwami Polski Par Małżeńskich. Klasyfikcja powstanie po sumowaniu wyników żony i męża po przeliczeniu wyniku z zastosowaniem przeliczników WMA (Światowej Fedaracji LA Masters). Dzięki temu wyrównają się szanse par bez względu na wiek!

Niezwykła jest też nagroda dla najlepszych Par Małżeńskich. Otóż 3 najlepsze pary otrzymają vouchery uprawniające do bezpłatnego startu w jednej konkurencji na Halowych Mistrzostwach Świata Masters w Lekkiej Atletyce w Toruniu 24-30.03.2019.

Aby uczestnictwo w tym biegu było jeszcze bardziej magiczne, to start zaplanowano na 20:00 dnia 01.09.2018 – będzie to więc bieg nocny, z niezapomnianym klimatem. Uroczyste zakończenie i wręczenie nagród odbędzie się na Rynku w Sobótce o godz. 22:00.

Więcej informacji można uzyskać pod następującymi linkami:

Spotkajmy się na starcie!

Zdjęcie autora

Marcin Gajewski

Moje motto biegowe? Uwielbiam rywalizację, a bieganie mi na to pozwala. Bieganie pochłonęło mnie już doszczętnie i na zawsze. Stało się sposobem na życie, stało się moją słabością i jednocześnie ciągłym bodźcem do pracy nad swoimi słabościami, ciągłą walką ale i jednocześnie ukojeniem.

Spotkajmy się na starcie

Zakładając konto zyskujecie możliwość otrzymywania spersonalizowanych powiadomień o interesujących Was biegach. Dzięki temu zaoszczędzacie czas jaki do tej pory poświęcaliście na wyszukiwanie biegów. Spożytkujecie ten czas na coś przyjemniejszego.

Załóż konto

Polecamy

Ebiegi.pl - Spin Factory
Zobacz więcej

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poniżej prezentujemy wybrane opinie osób, które korzystały z naszego portalu. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, prośby, sugestie lub nawet krytykę to skorzystajcie z naszego formularza. Każda uwaga będzie cenna i z pewnością wykorzystamy ją do poprawy funkcjonowania portalu.